top of page
22047566_10155689294029785_1572983598_o.jpg

O mnie

Urodziłam się i mieszkam w Warszawie. Tutaj obroniłam dyplom psychologa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (2004).  Od czasu studiów zdobywałam doświadczenie m.in w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Małych Dzieci czy w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi, pracując młodzieżą z upośledzoną intelektualnie. Przez kilkanaście lat byłam związana z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko", która wspiera osoby z niepełnosprawnościami. 

Studia podyplomowe z psychotraumatologii ukończyłam na WSB - NLU.

Wciąż się rozwijam i szkolę (brałam udział w kursach organizowanych m.in przez: SWPS, Szkołę Terapii Dialog, CTSR, Centrum Szkoleniowo - Terapeutyczne SENS,  Fundację Sto Pociech i wiele innych).

Jestem także certyfikowaną Trenerką Umiejętności Społecznych.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Moje zainteresowanie nowoczesnymi metodami pracy z traumą zaowocowało fascynacją brainspottingiem i innymi podejściami łączącymi psychologię z neuronauką i pracą z ciałem. 

Specjalizuję się w pracy z rodzinami. Wiem, że najtrudniej spokojnie i bez emocji rozmawiać z najbliższymi, dlatego staram się to ułatwiać. Wyróżnia mnie współpraca z rodziną w jej środowisku, klienci zapraszają mnie do domu. Tam obserwując ich przekonuję się gdzie tkwi problem w ich relacjach. 

W pracy wykorzystuję najbardziej aktualną wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, społecznej, pracy z lękiem, dynamiką relacji w rodzinie. Wciąż się kształcę, zdobywam wiedzę, by wspólnie z moimi klientami, mierzyć się z problemami z bardzo szerokiego spektrum. 

Jestem mamą przedszkolaczki i macochą nastolatka. Wspólnie z moim partnerem doświadczyliśmy wielu niełatwych sytuacji, które przeżywają tzw. rodziny patchworkowe. Przetrwaliśmy, bo szukaliśmy pomocy, choć znalezienie jej, nie było łatwe. Dziś dzielę się z moimi klientami moją wiedzą i moim "macochowym" doświadczeniem.   

Dziennikarka: 

Jako dziennikarka zajmowałam się przede wszystkim tematyką społeczną i przyrodniczą. W ciągu 20 lat pracy w telewizji zrobiłam kilkaset reportaży i programów poświęconych problematyce osób niepełnosprawnych. Reżyserowałam nagradzane w Polsce i na świecie filmy dokumentalne, oraz programy dla najmłodszych widzów. 

Jestem reżyserką cotygodniowego programu Anny Dymnej "Spotkajmy się". 

Oba moje zawody pięknie się ze sobą zaplatają, bo w obu najważniejsze są zaufanie i rozmowa z człowiekiem.

bottom of page